Het team van obs Parkschool 2017-2018

team2018

sandra Sandra Klok
Directeur
directie@parkschool.nl   

Rein van Veen
Interim-directeur
directie@parkschool.nl 

rein
Dennis

Dennis Schmeier
Locatiecoördinator
info@parkschool.nl

Locatiecoördinator op maandag
t/m vrijdag

 

Martha Pieper
Interne Begeleider
ib@parkschool.nl

 

martha

Gretha Gretha Boelens
Interne Begeleider
ib@parkschool.nl

Jan Stoffers
Conciërge
jstoffers@parkschool.nl

JanStoffers
erik

Erik Hoving
Onderwijsassistent
ehoving@parkschool.nl

 

 

Cobie Meiringh 
Administratief medewerker

 

 

cobie
ria

Ria Bischop
Groepsleerkracht groep 1b
rbischop@parkschool.nl

Thea Bannink
Groepsleerkracht groep 1c
tbannink@parkschool.nl
thea
jokem

Joke Manuel
Groepsleerkracht groep 1/2a
jmanuel@parkschool.nl

Mariëtte Reinders
Groepsleerkracht groep 2b
mreinders@parkschool.nl
mariette
Catrien Catrien van der Velde
Ondersteunend leerkracht
onderbouw
cvandervelde@parkschool.nl
Janine Everts
Groepsleerkracht groep 3a
jeverts@parkschool.nl
janine
leny Leny van der Lee
Groepsleerkracht groep 3a
lvanderlee@parkschool.nl
Dineke Remmerswaal
Groepsleerkracht groep 3b
dremmerswaal@parkschool.nl
dineke
annemarieke Annemarieke Rosing
Groepsleerkracht groep 4a
arosing@parkschool.nl

 

Marjolein Ambergen
Leerkracht groep 4a
 

Foto volgt nog
judith Judith Moes
Groepsleerkracht groep 4a
jmoes@parkschool.nl
Joke Scholten
Groepsleerkracht groep 4b
jscholten@parkschool.nl
jokes
niske

Niske Hans
Groepsleerkracht groep 5a
nhans@parkschool.nl

Lusan Kreeft
Groepsleerkracht groep 3b en 5a
lkreeft@parkschool.nl
lusan
marcel Marcel Grummel
Groepsleerkracht groep 5b
mgrummel@parkschool.nl
Anita Schepers
Groepsleerkracht groep 6a
aschepers@parkschool.nl
Anita
Jolanda Jolanda Meijering
Groepsleerkracht groep 6b/8b
Locatie: Ravelijn
jmeijering@parkschool.nl
Wilma Smits
Groepsleerkracht groep 6b/8b
Locatie: Ravelijn
wsmits@parkschool.nl

wilma

marjolein Marjolein van Pareren
Groepsleerkracht groep 7a
mvanpareren@parkschool.nl
Erwin Jongbloed
Groepsleerkracht groep 7b
Locate: Ravelijn
ejongbloed@parkschool.nl
Erwin

jessica

Jessica Winkelman-Knegt
Groepsleerkracht groep 8a
Locatie: Ravelijn
jwinkelman@parkschool.nl

Woensdag: groep 7a
Rineke Joling
Groepsleerkracht groep 8a
Locatie: Ravelijn
rjoling@parkschool.nl
rineke

Annalies

Annalies Hofman
Leerkracht 
Humanistische vorming
Bernadette de Groot
Leerkracht
Godsdienstige vorming
Berna
   

 

Samenwerking Stedelijke Muziekvereniging

Klik hier