Team


 
sandra Sandra Klok
Directeur
(wisselende dagen)
directie@parkschool.nl   

Rein van Veen
Interim-directeur
(wisselende dagen)
directie@parkschool.nl 

rein
Dennis


Dennis Schmeier
Locatiecoördinator
info@parkschool.nl

Locatiecoördinator op
maandag t/m vrijdag

 

Martha Pieper
Intern begeleider
(maandag t/m woensdag)
ib@parkschool.nl

martha

JanStoffers Jan Stoffers
Conciërge
(dinsdag t/m vrijdag)
jstoffers@parkschool.nl
Cobie Meiringh 
Administratief medewerker
(wisselende dagen)
cobie
   Sandra Exel
Onderwijsassistent
(32 uur op wisselende dagen)
sandraexel@parkschool.nl 

 

 

Ria Bischop
Groepsleerkracht groep 1c (instroomgroep)
(maandag t/m vrijdag)
rbischop@parkschool.nl

 

ria
jokem Joke Manuel
Groepsleerkracht groep 1a/2a
(maandag t/m vrijdag)
jmanuel@parkschool.nl
Mariëtte Reinders
Groepsleerkracht groep 1b/2b
(maandag t/m vrijdag)
mreinders@parkschool.nl
mariette
Catrien Catrien van der Velde
Ondersteunend leerkracht onderbouw
(Maandagmorgen, woensdagmorgen
en vrijdagmorgen)
cvandervelde@parkschool.nl
Hester Selhorst
Groepsleerkracht groep 3a
(maandag, dinsdag en donderdag)
Groepsleerkracht groep 7a
(woensdag)
hselhorst@parkschool.nl
leny Leny van der Lee
Groepsleerkracht groep 3a en 3b
(groep 3a: woensdag en vrijdag)
(groep 3b: donderdag)
lvanderlee@parkschool.nl
Dineke Remmerswaal
Groepsleerkracht groep 3b
(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
dremmerswaal@parkschool.nl
dineke
annemarieke Annemarieke Rosing
Groepsleerkracht groep 4a
(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
arosing@parkschool.nl
Thea Bannink
Groepsleerkracht groep 4a en groep 4b
(Groep 4a: donderdag)
(Groep 4b: woensdag en vrijdag)
tbannink@parkschool.nl
thea
jokes Joke Scholten
Groepsleerkracht groep 4b
(maandag, dinsdag en donderdag)
jscholten@parkschool.nl

 

Marjolein Ambergen
Leerkracht groep 5a
(maandag, dinsdag en woensdag)
mambergen@parkschool.nl
 

judith Judith Moes
Groepsleerkracht groep 5a
(donderdag en vrijdag)
(start: na de kerstvakantie)
jmoes@parkschool.nl
Niske Hans
Groepsleerkracht groep 5b
(na de herfstvakantie op woensdag, 
donderdag en vrijdag)
nhans@parkschool.nl
niske
Annemiek de Haan-Rutjes
Groepsleerkracht groep 5b
(tot de herfstvakantie hele week)
adehaan-rutjes@parkschool.nl
 
Thomas Wesseling
Groepsleerkracht groep 6a
(maandag t/m vrijdag)
twesseling@parkschool.nl
Jolanda Jolanda Meijering
Groepsleerkracht groep 6b
(maandag, dinsdag en woensdag*)
* om en om met Wilma
jmeijering@parkschool.nl
Wilma Smits
Groepsleerkracht groep 6b
(woensdag*, donderdag en vrijdag)
* om en om met Jolanda
wsmits@parkschool.nl
wilma
marjolein Marjolein van Pareren
Groepsleerkracht groep 7a
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
mvanpareren@parkschool.nl
Marcel Grummel
Groepsleerkracht groep 7b
(maandag t/m vrijdag)
Locatie: Ravelijn
mgrummel@parkschool.nl
marcel
jessica Jessica Winkelman-Knegt
Groepsleerkracht groep 8a
(maandag en dinsdag)
Locatie: Ravelijn
jwinkelman@parkschool.nl
Rineke Joling
Groepsleerkracht groep 8a
(woensdag, donderdag en vrijdag)
Locatie: Ravelijn
rjoling@parkschool.nl
rineke
Erwin

Erwin Jongbloed
Groepsleerkracht groep 8b
(maandag t/m vrijdag)
Locate: Ravelijn
ejongbloed@parkschool.nl

 
Erik Hoving
Onderwijsassistent
(dinsdagmorgen en donderdagmorgen)
Locatie: Ravelijn
ehoving@parkschool.nl
erik

Annalies

Annalies Hofman
Leerkracht 
Humanistische vorming
 
Bernadette de Groot
Leerkracht
Godsdienstige vorming
Berna