Team


 
  Sandra Klok
Directeur
(wisselende dagen)
directie@parkschool.nl   

Tieny Boerma
Interim-directeur
(wisselende dagen)
directie@parkschool.nl 

 
 

Dennis Schmeier
Locatiecoördinator
info@parkschool.nl
Locatiecoördinator op
maandag t/m vrijdag

Martha Pieper
Intern begeleider
(maandag t/m donderdag)
ib@parkschool.nl

 

  Jan Stoffers
Conciërge
(dinsdag t/m vrijdag)
jstoffers@parkschool.nl
Cobie Meiringh 
Administratief medewerker
(wisselende dagen)
 
   Sandra Exel
Onderwijsassistent
(32 uur op wisselende dagen)
sandraexel@parkschool.nl 

Ria Bischop
Groepsleerkracht groep 1c (instroomgroep)
(maandag t/m vrijdag)
rbischop@parkschool.nl

 
  Joke Manuel
Groepsleerkracht groep 1a/2a
(maandag t/m vrijdag)
jmanuel@parkschool.nl
Mariëtte Reinders
Groepsleerkracht groep 1b/2b
(maandag t/m vrijdag)
mreinders@parkschool.nl
 
  Catrien van der Velde
Ondersteunend leerkracht onderbouw
(Maandagmorgen, woensdagmorgen
en vrijdagmorgen)
cvandervelde@parkschool.nl
Hester Selhorst
Groepsleerkracht groep 3a
(maandag, dinsdag en woensdag)
Groepsleerkracht groep 6b
(donderdag en vrijdag)
hselhorst@parkschool.nl
 
  Leny van der Lee
Groepsleerkracht groep 3a
(groep 3a: donderdag en vrijdag)
lvanderlee@parkschool.nl
Dineke Remmerswaal
Groepsleerkracht groep 3b
(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
dremmerswaal@parkschool.nl
 
  Thea Bannink
Groepsleerkracht groep 4a en groep 4b
(Groep 4a: maandag, woensdag, donderdag
en vrijdag)
tbannink@parkschool.nl
Annemarieke Rosing
Groepsleerkracht groep 4b
(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
arosing@parkschool.nl
 
  Joke Scholten
(Ondersteunend)
Groepsleerkracht groep 4a
(maandag, dinsdag en donderdag)
jscholten@parkschool.nl

Marjolein Ambergen
Leerkracht groep 5a
(maandag, dinsdag en woensdag)
mambergen@parkschool.nl

 
  Judith Moes
Groepsleerkracht groep 5a
(donderdag en vrijdag)
(start: na de kerstvakantie)
jmoes@parkschool.nl
Niske Hans
Groepsleerkracht groep 5a
(donderdag en vrijdag)
Groepsleerkracht groep 5b (woensdag)
nhans@parkschool.nl
 
  Annemiek de Haan-Rutjes
Groepsleerkracht groep 5b
(maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)
adehaan-rutjes@parkschool.nl
 
Thomas Wesseling
Groepsleerkracht groep 6a
(maandag t/m vrijdag)
twesseling@parkschool.nl
 
  Jolanda Meijering
Groepsleerkracht groep 6b
(maandag, dinsdag en woensdag*)
* om en om met Wilma
jmeijering@parkschool.nl
Wilma Smits
Groepsleerkracht groep 6b
(woensdag*, donderdag en vrijdag)
* om en om met Jolanda
wsmits@parkschool.nl
 
  Marjolein van Pareren
Groepsleerkracht groep 7a
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
mvanpareren@parkschool.nl
Marcel Grummel
Groepsleerkracht groep 7b
(maandag t/m vrijdag)
Locatie: Ravelijn
mgrummel@parkschool.nl
 
  Jessica Winkelman-Knegt
Groepsleerkracht groep 8a
(maandag en dinsdag)
Locatie: Ravelijn
jwinkelman@parkschool.nl
Rineke Joling
Groepsleerkracht groep 8a
(woensdag, donderdag en vrijdag)
Locatie: Ravelijn
rjoling@parkschool.nl
 
  Erwin Jongbloed
Groepsleerkracht groep 8b
(maandag t/m vrijdag)
Locate: Ravelijn
ejongbloed@parkschool.nl
Erik Hoving
Onderwijsassistent
(dinsdagmorgen en donderdagmorgen)
Locatie: Ravelijn
ehoving@parkschool.nl
 

 

Annalies Hofman
Leerkracht 
Humanistische vorming
Bernadette de Groot
Leerkracht
Godsdienstige vorming